Ekskluzywne dywany i wykładziny

Wykładzina potrafi odmienić charakter całego pomieszczenia – czy będzie to open space w biurze, gabinet w Pałacu Prezydenckim czy sala w muzeum. By podkreślać eleganckie wnętrza, wprowadzać atmosferę ożywienia czy twórczej koncentracji, tworzymy dla Państwa wyjątkowe dywany o pięknych wzorach i wytrzymałej konstrukcji – takie, które służą przez lata.

Nowoczesne maszyny i wełniane dywany tkane ręcznie

Wykorzystujemy zarówno zdobycze technologicznie w zakresie produkcji wykładzin, jak i kunszt artystyczny naszych tkaczy. Dzięki temu możemy tworzyć oryginalne projekty na indywidualne zamówienia naszych klientów, ściśle dopasowane do aranżacji danego wnętrza. Produkujemy także dywany i wykładziny poliamidowe, wyjątkowo wytrzymałe i długowieczne, nawet przy eksploatacji w biurach czy lokalach.

Wełny nowozelandzkie i jedwabie

Przy produkcji dywanów korzystamy z szerokiej palety wysokiej jakości materiałów. Sięgamy między innymi po wełnę nowozelandzką (merynos), słynącą zarówno ze swoich właściwości antybakteryjnych oraz samoczyszczących, jak i z delikatności i miękkości. Wybieramy różne gatunki jedwabiu, a dla zwiększenia wytrzymałości sięgamy między innymi po włókna poliamidowe. Doskonale znamy nasze produkty i wiemy, co zrobić, by cieszyły i wyglądem, i odpornością na zużycie.

Wymagający klienci, którzy szukają wykładzin nie tylko idealnie dopasowanych do wnętrz, ale także wytrzymałych na intensywną eksploatację, znajdą u nas produkty tworzone z myślą o ich konkretnych potrzebach. Zachęcamy do składania indywidualnych zamówień oraz do zapoznania się z ofertą już gotowych dywanów.